0
In Wasze śluby

Kasia i Paweł

Dziś na weddingfairy.pl zdjęcia z kolejnego prawdziwego ślubu i wesela! Na drugi ogień idą Kasia i Paweł, którzy powiedzieli sobie „tak” w kwietniu 2012 roku.  Jak na dość humorzastą pogodę wiosenną, ceremonia odbyła się w zaskakująco sprzyjających okolicznościach przyrody. Podobnie jak Jula i Bartek, państwo młodzi są z klimatycznego, wcale nie wyludniającego się miasta Łodzi. :) Zdjęcia autorstwa Pauliny Zatorskiej.

I tradycyjnie garść informacji dotyczących podwykonawców:

Sala: Dworek AMBER, ul. Kolumny 132, Łódź (www.dworek-amber.pl)

„Od razu spodobało nam się to miejsce. Obsługa w pełni profesjonalna, pan Robert – manager bardzo pomocny zarówno przy planowaniu wesela, jak również podczas przyjęcia. Z tyłu dworku znajduje się piękny ogród z altanami, gdzie, na specjalne życzenie Taty panny młodej, zorganizowaliśmy grilla dla gości. Ponieważ pogoda była wprost idealna, grill był strzałem w dziesiątkę. Nie było też problemu z przygotowaniem specjalnego menu dla wegetarian.”

Zespół muzyczny: FRACTION (www.fraction.com.pl)

„Ponieważ pan młody prezentuje dość wysublimowany gust muzyczny :), sądziłam, że znalezienie zespołu, który będzie chociażby rozważany jest niemożliwe. Umowę z zespołem podpisałam więc bez pana młodego, ale na próbę zespołu pojechaliśmy już razem. Paweł pograł trochę u panów na perkusji i opory zniknęły. Zresztą nie było już wyjścia. :) Jesteśmy zadowoleni z zespołu, goście bawili się wyśmienicie. Panowie grają rocka, absolutnie nic z szeroko pojętego folkloru ani disco polo. Mieliśmy też, tak jak chcieliśmy, bardzo ograniczone oczepiny. Na minus – nie grali Shakiry. :) Na szczęście mamy pomysłowych przyjaciół i … Shakira była.”

Fotografia: Paulina Zatorska (www.studiobuffavento.pl)

„Pani fotograf była profesjonalna i dobrze zorganizowana. Z pełnym poświęceniem przybierała czasem skomplikowane pozy, aby uchwycić najlepsze momenty. :)”

Tort: o smaku owoców leśnych zamawiany przez Dworek Amber

Oprawa kwiatowa: Salon Rokoko, Łódź (www.rokoko.net.pl)

„Polecamy! Zamawialiśmy w Rokoko większość dekoracji kwiatowych – bukiet dla panny młodej i świadkowej, butonierki dla pana młodego i świadka, dekorację kwiatową do włosów, a także bukiety róż dla rodziców. Kwiatem przewodnim była róża sweet akito; bukiety z różami sweet akito zdobiły też stoły.”

Suknia ślubna: Salon „Lady Katherine”, Łódź, ul. Zachodnia

Buty: Dune, kolor nude

Biżuteria: kolczyki Giorgio Martello; „coś pożyczonego” to pierścionek Mamy

Makijaż: pani Ela Kuczyńska

Fryzura: pani Kasia + jej pomocniczka od warkocza, salon fryzjerski ul. Gorkiego 16, Łódź

Manicure i zabiegi upiększające panny młodej: Joanna Stala (www.mobilna-kosmetyka.pl)

Strój pana młodego: garnitur Tommy Hilfiger, buty Salamander

Pierwszy taniec: improwizacja :) do optymistycznej piosenki Bena E. Kinga „Stand By Me”

Złota myśl panny młodej: „Cieszę się, że mamy to już za sobą. :) Dzięki zaangażowaniu Rodziców, świadkowej Ewuni, a także wspólniczki Zuzanny, z którą konsultowałam prawie wszystko, przez przygotowania udało się przebrnąć niemal bezboleśnie. Mieliśmy kilka problemów związanych z kościołem, w którym braliśmy ślub, ale tam problemy to już chyba tradycja. Noc minęła bardzo szybko, a goście wydawali się zadowoleni. Z tego całego zamieszania, lawirowania wśród stolików i zabawiania rozmową, zupełnie zapomnieliśmy o Księdze Gości, do której zaczęto się wpisywać grubo po 2giej. Stąd niektóre wpisy są bardzo … hmm … interesujące. :) Tańce-hulańce na parkiecie skończyły się dla mojej sukni utratą kawałka koronki. :)”

Poniżej „teledysk” ze ślubu Kasi i Pawła autorstwa Radka Chrobota.

You Might Also Like