0
In Wasze śluby

Jula i Bartek

Dziś po raz pierwszy na weddingfairy.pl prezentujemy zdjęcia z prawdziwego ślubu i wesela! Na pierwszy ogień idzie urocza para –  Jula i Bartek z Łodzi, którzy powiedzieli sobie „tak” w czerwcu tego roku.  Panna młoda udzieliła nam obszernego wywiadu, dzięki czemu mamy ogrom informacji dotyczących szczegółów organizacji tego pięknego, wzruszającego i dopracowanego w najdrobniejszych szczegółach ślubu oraz przyjęcia. Na początek zdjęcia autorstwa Michała Niedzielskiego.

A teraz garść informacji na temat podwykonawców.

Konsultantka ślubna:  Aneta Gorszwa-Janiak

„Dobry duszek naszego wesela, pomogła i zasugerowała większość podwykonawców, pilnowała wszystkich terminów, umów, generalnie załatwiała wszystko”.

Jula zaznaczyła też, że „to, że ma się konsultantkę ślubną, nie znaczy, że ktoś za ciebie ‚robi’ to wesele, ale że to taka osoba, która wszystkiego pilnuje i sprawia, że dreams come true… Bardzo bardzo polecam.”

Zespół muzyczny: Drugi Tydzień (www.drugitydzien.pl)

„Po prostu najlepsi, od razu złapali kontakt z nami; pytali, czy wszystko ok, czy mamy jakieś życzenia, ale byli tak boscy, że życzeń nie mieliśmy:)”

Fotografia: Michał Niedzielski (www.michalniedzielski.com)

„Po prostu profesjonalista, na plenerze spełniał życzenia, wcale nie poganiał, spodobało nam się jego indywidualne podejście do nas.”

Sala: STARY FOLWARK W Tworzyjankach

„Oczywiście jest tam ślicznie, ale właściciele bardzo, bardzo problematyczni; na szczęście dzięki pani Anecie o wszystkich problemach dowiedzieliśmy się już po weselu.”

Ciekawostki: w sali z wiejskim stołem goście mogli skosztować dziczyzny upolowanej przez tatę panny młodej, a  nalewkę malinową (prezent dla gości) własnoręcznie wykonali państwo młodzi.

Tort:  cukiernia SOWA

Figurka na tort: „pomysł pani Anety – konsultantki, wykonana z modeliny i robiona na specjalne zamówienie; chciałam, żeby na figurce był Leoś (nasz pies):)”

Namiot: firma CALIFORNIA

„Profesjonaliści, mają sporo namiotów, które wypożyczają na różne eventy, można wypożyczyć z parkietem lub bez.”

Oświetlenie:  NIEZBĘDNIK ŚLUBNY Adrian Janiak (mąż pani Anety)

„Wybraliśmy różowe:))), ale mogło być każde.”

Grzybki ocieplające namiot: Klub GOSSIP (Łódź)

Podstawka pod muffiny: również NIEZBĘDNIK ŚLUBNY

Muffiny: prezent od przyjaciół (wykonane przez Sweetest Thing)

Oprawa kwiatowa:  FLORAL DECO (www.floraldeco.pl)

„Absolutnie wszędzie były tylko peonie – bukiety, butonierki, samochód, kościół, sala, nawet w łazienkach :). Na sali peonie bez przybrań znajdowały się w wazonach różnej wysokości.”

Suknia: salon MADONNA (ul. Jaracza, Łódź)

Bolerko: LA MANIA

Buty: LOVE (www.Loft37.pl)

„Najwygodniejsze na świecie, ręcznie robione, skórzane; obcas 11cm i wytrzymałam całą noc.”

Sukienki druhen: zaprojektowane przez Maję Kotecką

Biżuteria:  kolczyki – Kate&Kate (www.kateandkate.pl); zaprojektowane przez Dori Scengeri; bransoletka, czyli diamentowe „something borrowed” to własność przyjaciółki panny młodej

Makijaż: Paula Dźwigała

„Super dziewczyna i super kosmetyki, makijaż nietknięty całą noc.”

Fryzura: Ania Igielska (Łódź)

„Jedyna fryzjerka, jaką znam, która słucha. Przychodzisz ze zdjęciem i wychodzisz z identyczną fryzurą, jak ta na zdjęciu. Teraz chodzę już tylko do niej.”

Zabiegi upiększające panny młodej – Salonik Lili (Łódź), (www.saloniklili.pl)

Garnitur i buty pana młodego: Hugo Boss

Pierwszy taniec: przygotowany z pomocą pani Dorotki ze Studia Tańca Jankowski (Łódź) do piosenki zespołu Goo Goo Dolls pod tytułem „Iris”

Złota myśl Juli:

„O ile Bartka wykończyły ślubne przygotowania, a przede wszystkim zapraszanie i powiedział, że jak będzie miał syna, to da mu całą tą kasę, żeby zabrał najbliższych znajomych na Malediwy  i tam się ożenił (liczę, że mu jednak przejdzie), to ja jestem przeszczęśliwa z naszego wesela, a głównie dlatego, że tyle szczęścia daliśmy tym weselem innym. Mam na myśli chociażby rodziców. W szczególności Bartka Tatę- moją najbardziej bratnią duszę – z nim wszystko planowałam, więcej niż z Bartkiem :) Chodzi mi o to, że to była okazja, żeby spotkać wszystkich najbliższych, takich najbliższych sercu. Cieszę się, że oni się tak świetnie bawili. Owszem, wydatek jest przeogromny, ale jak dla mnie warto było i nie żałuję. Bartek mówi, że też nie żałuje:)) Otrzymaliśmy całą masę takich miłych słów, a nasi rodzice zdjęcia pokazują dosłownie wszędzie….”

 

You Might Also Like

 • Magda
  03/12/2012 at 12:31 pm

  Witam,
  Mam pytanie, w jakim salonie fryzjerkim pani Ani Igielska obecnie pracuje. bardzo zależy mi na odpowiedzi. Kiedyś do niej chodziłam i rzeczywiście była świetna.

  • weddingfairy
   04/12/2012 at 2:16 pm

   Witamy! Z tego co wiemy pani Ania Igielska pracuje z salonie Sfera Piękna na ul. Narutowicza, nie znamy niestety dokładnego numeru. Wiemy natomiast, że zaraz obok Filharmonii :) Pozdrawiamy!

 • Anna
  04/12/2012 at 9:16 pm

  Witam..bardzo mi miło…podaję swój numer telefonu 607349217 Anna Igielska Pozdrawiam