0
In Wasze śluby

„Od Zera do Bohatera”, czyli przygotowania do ślubu part 1

Dziś chciałybyśmy uroczyście zapoczątkować nowy cykl na weddingfairy.pl! Kontrowersyjny tytuł cyklu „Od Zera do Bohatera” proszę potraktować z przymrużeniem oka :) Już tłumaczę o co chodzi :) Otóż, w cyklu tym będziemy opisywać przygotowania do ślubu z perspektywy osoby bardzo w nie zaangażowanej, czyli panny młodej. Będziemy towarzyszyć naszej bohaterce we wszystkich aspektach przygotowań do „godziny zero”; będziemy przygotowania te monitorować, opisywać, okraszać komentarzami, zarówno swoimi jak i przyszłej panny młodej oraz, sprawa oczywista, będziemy także zamieszczać zdjęcia z poszczególnych etapów przygotowań. Mamy nadzieję, że cykl ten stanie się stałym elementem na naszym blogu. Ale na początek przejdźmy do przedstawienia naszego „królika doświadczalnego”, czyli naszej pierwszej bohaterki –  Zuzanny z Łodzi.

A więc… Zuzia jest osobą zaprzyjaźnioną – mamy więc nadzieję, że pozwoli nam prawie bez ograniczeń ;) zawracać sobie głowę, zadawać setki pytań, być fotografowaną w różnego rodzaju sytuacjach oraz generalnie będzie do naszej dyspozycji. ;)

Co powinnyście wiedzieć o Zuzi? Hmm… Może to, że jest pełną energii, rudowłosą, obdarzoną całkiem wysokim wzrostem „całkiem” młodą kobietą, absolwentką matematyki stosowanej i niedoszłą sportsmenką. Zuzanna ma niemałą wyobraźnię, kota Bąbla, uwielbia spać , boi się Zombie, a po mieście porusza się „seledynkową strzałą”. To a propos samej bohaterki.

A oto nasza bohaterka :)

Oto Ona :)

Przejdźmy teraz do informacji dotyczących ślubu i przyjęcia, a te odbędą się 11 stycznia 2014 roku.  Taak, Zuzanna wymarzyła sobie ślub zimą, co już samo w sobie jest całkiem nieszablonowe ;), a tym samym idealnie pasuje do naszej bohaterki. :)

Na tym etapie, czyli 10 miesięcy przed ślubem sprawy, które zostały odhaczone z listy rzeczy do wykonania  to, oprócz faktu, że narzeczony stanął na wysokości zadania i na palcu Zuzanny lśnią liczne brylanty z historią (o pierścionku zaręczynowym i jego losach dowiecie się już w następnym poście!):

  • wstępna liczba gości (niezbędna do wybrania miejsca przyjęcia), która w tym wypadku wynosi około 60 osób
  • wybrane miejsce na ślub i przyjęcie to dwór Giemzów pod Łodzią. Dlaczego właśnie tam i jakie inne możliwości były brane pod uwagę przez narzeczonych? O tym już wkrótce na weddingfairy.pl!

Od tego momentu będziemy regularnie informować o postępach w przygotowaniach. Zaglądajcie więc i do zobaczenia wkrótce!

You Might Also Like