0
In Wasze śluby

Kasia i Rafał

KasRaf-78

Sporo czasu minęło od kiedy ostatni raz zamieszczałyśmy zdjęcia z prawdziwego ślubu i wesela… To duży błąd :) Spieszymy, żeby go naprawić, dlatego dziś na weddingfairy.pl relacja ze ślubu pięknej, zgrabnej i powabnej pary – Kasi i Rafała. Do zdjęć, jak to ma u nas zwykle miejsce w kategorii Wasze śluby, dołączamy obszerne informacje dotyczące wszelkich podwykonawców i szczegółów ceremonii, które cudnie spisała dla nas dzielna Panna Młoda. Zdjęcia autorstwa Sergiusza Pęczka.

KasRaf-3

KasRaf-6

KasRaf-10

KasRaf-13

KasRaf-14

KasRaf-16

KasRaf-20

KasRaf-21

KasRaf-23

KasRaf-31

KasRaf-35

KasRaf-37

KasRaf-39

KasRaf-47

KasRaf-53

KasRaf-55

KasRaf-69

KasRaf-71

KasRaf-81

KasRaf-82

KasRaf-121

KasRaf-124

KasRaf-164

KasRaf-185

Sala: Dworek AMBER, ul. Kolumny 132, Łódź (www.dworek-amber.pl)

„Salę wybieraliśmy w oparciu o cztery kryteria: sala jadalna miała być połączona z częścią taneczną, ogród, parkiet na podłodze (a nie królująca terakota – brrr) i najtrudniejsze do spełnienia – miało nie być „obciachowo” :) Dworek Amber, jako jedyna wśród dostępnych w interesującym nas okresie sal, spełniał je wszystkie. Współautorem sukcesu tej nocy był niewątpliwie manager Sali – pan Robert, który służył swoim doświadczeniem zarówno podczas przygotowań, jak i dyskretnie czuwał podczas samego wesela.”

Zespół muzyczny: FRACTION (www.fraction.com.pl)

„Wesela nieodzownie kojarzyły mi się z błyskającym niewybrednym żartem wodzirejem przygrywającym na akordeonie w rytm przeżuwanego schabowego oraz przebojami znanymi z niedzielnej listy przebojów telewizji Polsat. Kilka lat temu byłam na weselu, na którym bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie oprawa muzyczna. Kolejny raz z zespołem Fraction spotkałam się na weselu przyjaciółki i znów świetnie się bawiłam. Kiedy planowałam własny ślub o żadnym innym zespole nie było już mowy :)”

Fotografia: Sergiusz Pęczek (www.manufakturafotografii.pl)

„Zależało mi na naturalnych, reportażowych zdjęciach oddających klimat dnia. Wybrałam fotografa, którego zdjęcia ze ślubu znajomych bardzo mi się podobały. Pomocna była tez rada przyjaciółki, żeby zrobić sobie zdjęcia z rodzicami i dziadkami przed wyjściem fotografa z imprezy – dzięki temu najbliżsi cieszą się pięknie oprawionymi zdjęciami z tego dnia :)”

Film: Michał Sierszak (wpaskifilm.pl)

„Na filmie zależało Panu Młodemu, ja w głowie miałam stereotypowy 3 godzinny weselny dokument z podchmielonymi alkoholem gośćmi w roli głównej, serwowany przez rodziców młodych jako deser do niedzielnych obiadów. Nie żałuję, że dałam się jednak przekonać, film ma 30 minut, wartką akcję, „naszą” muzykę i świetnie oddaje klimat tego dnia. I przyznaję – sama serwuję go wszystkim naszym gościom :)”

Tort: „o smaku owoców leśnych zamawiany przez Dworek Amber – był tak pyszny, że żałowaliśmy, że zjedliśmy tylko po kawałku :)”

Oprawa kwiatowa: Salon Rokoko, Łódź (www.rokoko.net.pl)

„Z polecenia przyjaciółki. Z katalogu wybrałam dwa typy, z których jeden okazał się właśnie jej bukietem ślubnym (zupełnie go nie pamiętałam!). Oczywiście wybrałam ten drugi (przy nieocenionej pomocy mojej osobistej florystki Marty) :)”

Suknia ślubna: Sweetheart 6007, Salon „Najna”, Łódź, ul. Jaracza

„Wybór sukni był drogą przez mękę… Wizja sukni idealnej została poddana surowej krytyce w konfrontacji z przymiarkami w salonach i próbą dopasowania do figury i karnacji. Wymarzona minimalistyczna prosta suknia, przegrała z księżniczką i warstwami tiulu. Pomogły jak zawsze nieocenione przyjaciółki cierpliwie czekające i głosujące przed przymierzalnią :)”

Buty: Sala, kolor nude

Biżuteria: kolczyki i bransoletka Apart, a obrączki zrobiliśmy sobie sami :) – Wasze Obrączki (www.waszeobraczki.pl)

Makijaż i fryzura: Pracownia Urody, ul.Orla 13 Łódź

Strój pana młodego: garnitur Pako Lorente, buty Gino Rossi

Pierwszy taniec: Długo szukaliśmy oryginalnego walca, a stanęło na narzeczeńskim szlagierze ze szkoły tańca – Nora Jones ?Come away with me?.

Zaproszenia: Loveprints (www.loveprints.pl)

Prezenty dla rodziców: młode dęby wraz z pamiątkowymi tabliczkami z naszymi imionami i datą ślubu – dla potomnych :) (www.drzewkonaprezent.pl)

Samochód: pożyczony od dziadka Panny Młodej

Złota myśl panny młodej: „Nigdy nie byłam typem romantyczki marzącej o białej sukni i klasycznym weselu, a myśl o ceremonii ślubnej zawsze przywodziła mi na myśl stres, presję rodziny, konflikty, masę konwenansów i zdenerwowanych młodych odgrywających swoje wyuczone role. Pokornie jednak przyznaję, że wcale nie taki diabeł straszny jak go malują :) Owszem same przygotowania do ślubu są dość czasochłonne i zdarzają się spięcia z bliskimi, którzy niekoniecznie dzielą naszą wizję… Jednak przy zachowaniu zdrowego rozsądku oraz trzymaniu się zasady, że to nasz dzień i to przede wszystkim my musimy się czuć wtedy dobrze, udało nam się zorganizować i przeżyć najpiękniejszy dzień oraz najlepszą imprezę w naszym życiu :) I, według relacji najbliższych, nie tylko nam się podobało :).”

Watch Fifty Shades Darker (2017) Full Movie Online Streaming Online and Download

You Might Also Like

 • Marta
  31/05/2015 at 9:43 am

  Piękna para. Cudowne zdjęcia. To musiał być wspaniały, pogodny i słoneczny dzień.

 • julkakulka
  31/05/2015 at 11:25 am

  uwielbiam zakładkę „Wasze Śluby” !!!
  Proszę o więcej i częściej !!

  • weddingfairy
   31/05/2015 at 6:13 pm

   Weźmiemy to sobie do serca – promise :)