0
In Moda

Suknie ślubne jak z bajki, czyli kolekcja FEMINI 2014!

femini big photo 5

Dziś na weddingfairy.pl ponownie propozycje polskich projektantów, a właściwie projektantek. O sukniach ślubnych tej marki już raz wspominałyśmy. Dziś chciałybyśmy powrócić do projektów FEMINI i zaprezentować kilka propozycji z kolekcji ślubnej 2014, o  której na stronie FEMINI czytamy:

”Kolekcja ślubna FEMINI 2014 jest swego rodzaju odzwierciedleniem włoskiego szyku i smaku, manifestuje zamiłowanie do pięknych kształtów i unikatowych materiałów w połączeniu z wyszukanymi dodatkami, tak aby uchwycić niepowtarzalną osobowość każdej kobiety.”

Najnowsza kolekcja duetu projektantek  – Moniki Pietrzak-Szlęk i Katarzyny Wilk-Filipowicz to suknie ślubne przypominające stroje księżniczek; nie zrozumcie tego źle – nie mają nic wspólnego z ‚efektem wielowarstwowej bezy’, w pewien sposób emanują jednak bajkową aurą. Same zobaczcie!

FEMINI BIG PHOTO 1

femini big photo 2
femini big photo 3

femini 2 zdjecia

femini dwa zdjecia 2

 I na koniec model bardzo oryginalny.

femini big photo 4

Dla zainteresowanych – suknie ślubne FEMINI można obejrzeć/przymierzyć w butiku Krakowie (ul. Św. Jana 5), lub w showroomie w Warszawie (ul. Szpitalna 5/4E). Pozostałe propozycje z najnowszej kolekcji na stronie butik.femini.pl.

Źródła: femini.pl; butik.femini.pl

You Might Also Like

  • planujemy wesele
    15/07/2014 at 7:13 pm

    Piękne suknie