0
In Moda

Carolina Herrera – kolekcja wiosna 2013

Carolina Herrera Bridal Spring 2013 to kolekcja 22 sukien ślubnych, z których każda panna młoda wybierze coś dla siebie. Mamy tu wszystko – zaczynając od nawiązującej do żakietu sukni na guziki a kończąc na kreacji w stylu starożytnej Grecji. Każda suknia ślubna przemawia do innego typu wrażliwości – znajdziemy tu zarówno tradycję, jak i ekstrawagancję. Kolekcja Herrery na wiosnę 2013 odzwierciedla wiele z naszych ulubionych motywów ślubnych, jak choćby śliczne grochy, oniryczne koronki czy rękawy a’la Kate Middleton. Kolekcja zaproponowana przez Carolinę Herrerę łączy nowatorską konstrukcję sukni oraz nacisk na splendor i unikalność.

Inspiracją dla całej kolekcji były prace Cecila Beatona – Anglika zajmującego się fotografią modową i portretową, pamiętnikarza, malarza, projektanta wnętrz oraz uhonorowanego Oscarem kostiumografa filmowego i teatralnego wpisanego w 1970 na międzynarodową listę najlepiej ubranych (the International Best Dressed List Hall of Fame).

Tej wiosny trendy nie są najważniejsze – liczy się przede wszystkim indywidualizm. Każda suknia powstała z myślą o niepowtarzalnej kobiecie, której unikalny styl znajduje odzwierciedlenie w stroju. Mamy tu zatem suknie zaprojektowane dla wielu różnych panien młodych i z myślą o różnych ślubach – tak o kolekcji mówi sama Carolina Herrera.

 

Źródła:  weddingwire.com; weddingchicks.com; onewed.com; carolinaherrera.com

 

You Might Also Like