0
In Moda

Suknie ślubne Annais Bridal

Na spotkaniu blogerów ślubnych miałyśmy okazję poznać bliżej markę Annais Bridal. Oprócz mnóstwa ciekawych informacji o tym, jak wygląda proces projektowania sukni, wystawiania kolekcji na targach, aż po współpracę z salonami ślubnymi, miałyśmy też okazję obejrzeć na żywo kilka najnowszych modeli. Parę sukienek wpadło nam w oko i dziś dla Was wybór z najnowszej kolekcji. Kolekcje Annais podzielone są na trzy linie. Nie możemy oczywiście powiedzieć, że wszystkie suknie nam się podobają, ale wybór modeli jest tak szeroki, że panny młode o różnych gustach mają szansę odnależć swój wymarzony.

Linia główna sukien Annais Bridal, El Sol, to „(…) klasyka i zmysłowość. Kolekcja adresowana do kobiety eleganckiej, ceniącej klasyczne kroje i podkreślającej swoje atuty”. Ta hiszpańska kolekcja to suknie wytworne i bardzo kobiece. Piękne koronki i welony dodają sukniom romantyzmu oraz dynamiki. Trzeba także przyznać, że suknie pięknie się prezentują w bajecznych hiszpańskich sceneriach i można mieć tylko nadzieję, że zakładając taką suknię uda się przenieść ten hiszpański temperament w nasze strony :) 

Valencia back hor

Raquel back hor

Michaela

Melanie horWatch Full Movie Online Streaming Online and Download

Marina

Madaline

Lola hor

 

 

Laurita hor

Kimberly

Kala hor veil

Ines hor

dolores veil hor

Choco

Baviere hor

 

Linia Ambrosia to suknie nieco bardziej klasyczne i eleganckie.

1609 veil

ambrosia3

ambrosia 2

ambrosia 1

1608 veil

1603 hor

 

Linia By Ola La Save The Moment to „lekkość i wysublimowana prostota. Kolekcja adresowana do nowoczesnej, pewnej siebie kobiety (..)”. Suknie z założenia lżejsze, delikatniejsze i nowocześniejsze niż kreacje z dwóch wcześniejszych linii. Chociaż rzeczywiście nie mamy tu przepychu hiszpańskich koronek, to tych misternie wyszywanych perłami i kryształkami kreacji nie można nazwać minimalistycznymi.

Afragola Carbonia Ferrera Gabana Marcela Prata

Źródło: annaisbridal.pl

You Might Also Like