0
In Moda

Buty ślubne… i nie tylko ślubne – kolekcja DUNE!

dune 111Wiosna tuż tuż, a więc i sezon ślubny wkrótce rozkwitnie. W oczekiwaniu na ten moment, dziś na weddingfairy.pl skupimy się na stopach panny młodej :) Ostatnie wycieczki do salonów ślubnych w poszukiwaniu sukni idealnej dla pewnej ‚wybrednej’ przyszłej panny młodej, umocniły mnie tylko w przekonaniu, że ‚typowe’ buty ślubne oferowane właśnie w tego typu salonach (przynajmniej w tych, które mi przyszło odwiedzić) to coś na kształt modelu ‚Ryłko z późnych lat 90-tych, z zapięciem na pasek na kostce, zaokrąglonym noskiem i obcasem przypominającym nogę stolika w stylu Ludwika XVI’. Cóż, z tego co widziałam w wyżej wspomnianych salonach, i takie pantofelki cieszą się popularnością… My w każdym razie dziś prezentujemy coś zgoła innego, czyli buty ślubne dla pań, które chciałyby nie musieć wstydliwie zakrywać ich suknią i, co dla niektórych całkiem istotne, które po ‚wielkim dniu’ nie zostaną wetknięte na dno szafy, a będą mogły nam jeszcze posłużyć. Przyjrzyjcie się więc temu, co do zaproponowania ma brytyjska marka DUNE i oceńcie same.

buty dune 14

 

buty dune 2

 

buty dune 3

 

buty dune 4

 

buty dune 5

 

buty dune 6

 

buty dune 7

 

buty dune 8

 

buty dune 9

 

buty dune 10

 

buty dune 11

 

buty dune 12

 

buty dune 13

Sklepy tej marki do niedawna obecne były również w Polsce; w chwili obecnej jednak, jeśli któreś pantofelki wpadną nam w oko, nie pozostaje nam nic innego niż zakupy online, albo bezpośrednio na stronie dunelondon.com (przesyłka do Polski kosztuje niestety 15 Euro), albo można również spróbować poszukać wybranego modelu na stronach typu zalando.pl. Ceny zaprezentowanych modeli – od 55 do 155 Euro.

Źródła: dunelondon.com; debenhams.com

You Might Also Like

 • kiboko
  20/03/2014 at 5:31 pm

  Pewna wybredna przyszła panna młoda chyba wybierze się na zakupowy weekend do Londynu :)

  • weddingfairy
   20/03/2014 at 5:59 pm

   Gdyby ‚wybredna przyszła panna młoda’ potrzebowała konsultacji w trakcie owego zakupowego weekendu, weddingfairy.pl służy pomocą :)