0
In Moda

Nowe życie bolerka :)

Najwyższy czas, aby bolerka przestały nam się kojarzyć ze sztywnym, świecącym, niewygodnym i odstającym kawałkiem materiału. Nie są już one złem koniecznym używanym podczas ślubu kościelnego lub gdy pogoda nie dopisała. Piękne, kolorowe, zwiewne potrafią zmienić sukienkę w zupełnie inną kreacje. Dodają wyrazu, mogą określić tematyczny czy kolorystyczny motyw wesela.

Oto kilka propozycji naszego ulubionego BHLDN :). Ceny bolerek wahają się od 80 do 320 dolarów, a koszt przesyłki do Polski to około 40 dolarów. (www.bhldn.com)

 

Kilka bardziej klasycznych propozycji hiszpańskiej marki Rosa Clara:

W sklepie shopruche.com możecie wybierać spośród 6 bolerek:

<img class="aligncenter wp-image-538" title="bolerko ślubne heartfelt comfort jacket 65$;sweet reminiscing lace shawl 53$" alt="" src="http://weddingfairy.pl/blog/wp-content/uploads/2012/10/heartfelt-comfort-jacket-65sweet-reminiscing-lace-shawl-53.png" width="600" height="420" srcset="http://weddingfairy.pl/blog/wp-content/uploads/2012/10/heartfelt-comfort-jacket-65sweet-reminiscing-lace-shawl-53.png 530w, http://weddingfairy agile project methodologies.pl/blog/wp-content/uploads/2012/10/heartfelt-comfort-jacket-65sweet-reminiscing-lace-shawl-53-300×210.png 300w” sizes=”(max-width: 600px) 100vw, 600px” />

Na stronie www.etsy.com wybór ręcznie robionych bolerek i szali jest ogromny. Trzeba wykazać się cierpliwością, aby przejrzeć ponad 80 stron poświęconych bolerkom i wybrać te naprawę piękne. Na Etsy swoje prace wystawiają projektanci z całego świata – od tego właśnie uzależniona jest cena przesyłki do Polski. Oto nasze subiektywne zestawienie (umieszczając kursor na zdjęciu poznacie markę i cenę):

A jeśli podobał Wam się sweterek Księżnej Katherine (nam bardzo!), podobne znajdziecie u projektantów na etsy.com. Możecie tam kupić również projekt pozwalający na samodzielne wykonanie sweterka.

W polskich butikach niestety nie ma już tak oszałamiającego wyboru. Oto, co udało nam się dla Was znaleźć!

Na początek dosyć kosztowna propozycja Macieja Zienia.

Alternatywą mogą być ręcznie robione bolerka i pelerynki z butiku whitefashion.pl i i bloga handmadebyfasola.blogspot.com.

Projektantka Yuliya Babich sprzedaje swoje unikatowe bolerko  w butiku  saltandpepper.pl

 

Jeżeli nie znalazłyście tu nic dla siebie albo kupienie kolejnej rzeczy, którą założycie tylko raz nie bardzo Wam odpowiada, to może kolorowy sweterek jest opcją wartą rozważenia? Nie przejmujcie się opiniami, że to zbyt mało eleganckie rozwiązanie na ślub i wesele. Sweter w pięknym intensywnym bądź pastelowym kolorze sprawi, że będziecie wyglądały radośnie i dziewczęco!

 

Udało wam się kupić bolerko, które Was zachwyciło? Koniecznie podzielcie się z nami zdjęciami swojej zdobyczy. Czekamy!!

Źródła: bhldn.com; shopruche.com; rosaclara.es; zonanovias.com; etsy.com; whitefashion.pl; handmadebyfasola.blogspot.com; saltandpepper.pl; greenweddingshoes.com.


You Might Also Like