0
In Inspiracje

Zimowe zaproszenia

Wszyscy mamy już serdecznie dość zimy i tego, co się dzieje za oknem, ale możemy przyjąć, że dzisiejszym wpisem ogłaszamy na weddingfairy.pl koniec zimy:). Chociaż zimowe panny młode mają jeszcze sporo czasu na wybór zaproszeń, to może łatwiej zająć się tematem teraz, niż gdy będzie ciepło, pięknie i słonecznie? Każdy ma już przesyt śniegu, zimna, lodu, mrozu i puchowych kurtek, ale postarajmy się przywołać w pamięci dobre rzeczy, z którymi kojarzy nam się ta pora roku…. Radość z pierwszego śniegu, delikatne płatki spadające z nieba, mróz malujący piękne wzory na szybach, śnieg iskrzący się na słońcu, czerwona jarzębina przebijająca się przez śnieg, ptaki przylatujące codziennie do karmnika… Na tym skończmy wyliczanie :). To właśnie te motywy najczęściej odnajdziemy na zimowych zaproszeniach ślubnych. Kolory zimy to, rzecz jasna, biel, delikatne szarości, błękity i fiolety, ale także bożonarodzeniowe wyraziste czerwienie i zielenie. Zima nie jest porą roku najchętniej wybieraną przez narzeczonych i może z tego powodu wybór zaproszeń z typowo zimowym motywem nie jest zbyt szeroki. Przejrzyjcie nasze propozycje zimowych zaproszeń ślubnych dostępnych na zagranicznych i polskich stronach. Te informacje będą szczególnie istotne dla pewnej Zuzanny… Dlaczego? Na  to pytanie odpowiemy  już niedługo na weddingfairy.pl :)

To propozycje ze strony www.invitationconsultants.com:

ICRLP967 ICRLP1007 IN1C148

etsy com:allicoateweddings anistadesigns

bellaPapel

BrownPaperMoon

il_fullxfull.418674551_hbwb

kgrantdesign

merrymint etsy.com

onered

SparetireDesign

StelieDesigns

weddingssundae

WinterGoodiesbyKim

 Te zaproszenia znalazłyśmy na stronie www.weddingpaperdivas.com:

1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5)

Teraz pora na subiektywny przegląd skromnej oferty zimowych zaproszeń dostępnych na polskich stronach. Na początek zaproszenia pracowni loveprints.pl:

zimowezaproszenialubne

Clipboard

oraz helloprints.pl:

Hello-Prints-zaproszenie-slubne-Spruce-2

Do wszystkich zaproszeń możecie oczywiście zamówić pasujące winietki, plany stołów itp. Wiele pracowni oferuje także możliwość wykonania indywidualnego projektu.

Źródła: helloprints.pl; loveprints.pl; etsy.com; invitationconsultants.com; weddingpaperdivas.com.

You Might Also Like