0
In Inspiracje

„Zakochani w kuchni. Książka kucharska dla nowożeńców”

Kochane Czytelniczki i Czytelnicy :)

Ostatnimi czasy mogliście czuć się przez nasz blog nieco zaniedbani – bijemy się w pierś… Wszystko dlatego, że całkowicie pochłonął nas nasz drugi projekt – napisanie i wydanie książki kucharskiej dla nowożeńców – Zakochani w kuchni. Po ponad 1,5 roku ciężkiej pracy książka ujrzała światło dzienne – HUURRAA!

Skąd pomysł? Otóż, pomysł narodził się już parę lat temu, ale wówczas zajmowały nas inne sprawy i projekt został odstawiony na półkę. Powrócił ponad 1,5 roku temu i od razu zabrałyśmy się do realizacji. Do współpracy zaprosiłyśmy Ewę German – moją guru gotowania i osobę, dzięki której wiele lat temu połknęłam kulinarnego bakcyla. Wspólnymi siłami, przy pomocy naszych wspaniałych rodzin i przyjaciół, udało nam się stworzyć książkę taką, jaką sobie wymarzyłyśmy. Większość zdjęć wykonała dla nas zaprzyjaźniona pani fotograf – Agnieszka Rembacz.

Co znajdziecie w książce? Zakochani w kuchni. Książka kucharska dla nowożeńców to zbiór przepisów na różne okazje – od śniadań do łóżka, lunchów i dań na co dzień, poprzez propozycje na obiady rodzinne, romantyczne kolacje we dwoje i spotkania z przyjaciółmi, po desery i drinki. Dodatkowo w naszej książce znajdziecie informacje o niezbędnych sprzętach i akcesoriach kuchennych oraz przelicznik kuchenny, dowiecie się, jak dobierać wino do potraw oraz poznacie ciekawostki i mity dotyczące tego trunku.

Naszym zamysłem było, aby Zakochani w kuchni. Książka kucharska dla nowożeńców ułatwiła życie zarówno samym nowożeńcom, którzy rozpoczynają wspólne życie we dwoje, jak i wszystkim tym, którzy poszukują wyjątkowego prezentu na ślub lub dodatku do prezentu na wesele. Mając to na względzie, dołożyłyśmy wszelkich starań, aby ktoś, kto zdecyduje się zamówić naszą książkę, otrzymał „pełny”, gotowy do wręczenia prezent, dlatego przy zakupie książki przez nasz sklep internetowy http://sklep.zakochaniwkuchni.pl oprócz pięknie wydanej książki kucharskiej w twardej oprawie, otrzymacie również autorską kartkę na życzenia nawiązującą estetyką do książki, złotą kopertę oraz idealnie dopasowane pudełko i wstążkę do zapakowania prezentu.

W projekt Zakochani w kuchni. Książka kucharska dla nowożeńców włożyłyśmy mnóstwo pracy i serca, przykładając wiele uwagi do szczegółów i mamy ogromną nadzieję, że nasz pomysł spodoba się nie tylko nam :) Dodamy jeszcze tylko, że w celu wydania książki założyliśmy nawet własne wydawnictwo, abyśmy mogli być obecni i odpowiedzialni za każdy etap jej powstawania – czysty self-publishing :)

Serdecznie zapraszamy Was do przeczytania więcej na temat książki oraz obejrzenia przykładowych zdjęć przepisów na naszej stronie http://zakochaniwkuchni.pl i oczywiście do składania zamówień w naszym sklepie internetowym http://sklep.zakochaniwkuchni.pl.

Kasia

You Might Also Like

  • Kiboko
    18/09/2017 at 11:04 pm

    Książka jest jeszcze piękniejsza „na żywo” ! Mam tam już nawet swoje kulinarne must cook :)