0
In Inspiracje

Spotkanie blogerów ślubnych „I do”

spWatch Full Movie Online Streaming Online and Download

Dziś relacja ze spotkania blogerów ślubnych „I do”, które odbyło się w poprzednią sobotę. Na spotkanie to miałyśmy przyjemność zostać zaproszone przez Magdę i Maćka z bloga ZróbSwójŚlub, którzy doskonale sprawili się w roli organizatorów. Ale po kolei…

Na początek chciałyśmy wykazać się naszą zaradnością i kreatywnością i zamiast podążać za wskazówkami organizatorów i skorzystać z OKREŚLONEJ linii autobusowej, zdecydowałyśmy się na inną (bo nie chciało nam się czekać:)) i, ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu, wylądowałyśmy w Łomiankach… Koniec końców dotarłyśmy na spotkanie troszkę spóźnione, ale w dobrych nastrojach, po niespodziewanym trekkingu przez pole i las :)

spotkanie blogerow fotoPotem było już lepiej :) Trendy ślubne na nowy sezon prezentowane były przez dziewczyny z Annais Bridal (suknie ślubne), Ksis (buty i torebki) oraz Kasia Rodak Design (dodatki do włosów).
sukmis2misDekorowałyśmy albo raczej próbowałyśmy ładnie udekorować naked cakes pod okiem Janki z Cukierni Pianka, gdzie odbywało się spotkanie.ciasByły również warsztaty Do it Yourself (organizowane przez My Big Day), których efektami nie będziemy się chwalić, gdyż „we suck” na tym polu :)

Bardzo spodobał nam się pokaz makijażu w wykonaniu Makeitup, podczas którego Oliwia opowiadała o najnowszych trendach w makijażu, w praktyce pokazywała nam, jak osiągnąć efekt pięknego rozświetlenia twarzy oraz odpowiadała na liczne pytania – czym i jak się malować oraz czego unikać.makPoza tym, były upominki od magnetCards oraz Paper Story – bardzo ładne zresztą :) Czas umilał nam pan z Weselny Drink Bar, który przez całe spotkanie serwował nam pyszne drinki. Po drinkach łatwiej było też puścić wodze wyobraźni i pozować do zdjęć, gdyż byli z nami również Dr Selfie – Fotobudka.

Bardzo miłe spotkanie i ciekawe doświadczenie – zobaczyć blogerów z naszej działki na żywo! Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie :)

You Might Also Like

  • Radosław Podlaski
    17/10/2015 at 8:18 pm

    Cieszymy się, że drinki smakowały :-)
    Świetnie, że są takie spotkania i że coraz więcej osób szerzy wiedzę o tematyce ślubnej :) Do zobaczenia przy barze :)