0
In Inspiracje

Śluby gwiazd w 2012 roku!

Rok 2013 już rozpoczęty, a my, trochę na przekór, wrócimy jeszcze na chwilkę do starego dobrego 2012 i przypomnimy sobie gwiazdy, które stanęły w tymże roku przed ołtarzem.

Na początek para, której ślub i wesele już opisywałyśmy, czyli Jessica Biel i Justin Timberlake. Zdjęcia z ceremonii są dość pilnie strzeżoną tajemnicą, ale co nieco udało nam się znaleźć :) :

Photo 1 via helloonline.com; photo 2 via people.com (Credit: Theo Wargo/WireImage)

Matthew McConaughey i Camila Alves powiedzieli sobie „I do” 9 czerwca w Austen w Teksasie.

Via people.com; photo 1 by Christopher Polk/Getty; photo 2 (Credit: Jamie McCarthy/WireImage)

Anne Hathaway i Adam Shulman wzięli ślub w Kalifornii 29 września.

Via people.com;  photo 1 (Credit: Dave M. Benett/Getty);  photo 2 (Credit: Splash News Online)

Natalie Portman i Benjamin Millepied pobrali się 4 sierpnia również w Kalifornii.

Via people.com; photo 1 (Credit: FameFlynet); photo 2 (Credit: Charles Sykes/REX USA)

Kolejna para to Cynthia Nixon, czyli Miranda z „Seksu w wielkim mieście”, oraz jej długoletnia partnerka Christine Marinoni. Panie powiedziały sobie „tak” 27 maja w Nowym Jorku.

Via people.com (Credit: Laurie Rhodes)

I na koniec „Plotkara” i jeden z „najprzystojniejszych mężczyzn na świecie” (według niektórych oczywiście :)), czyli Blake Lively i Ryan Reynolds.  Oboje figurujący na listach „tych najpiękniejszych” przysięgli sobie dozgonną miłość 9 września w Południowej Karolinie. Blake miała na sobie suknię Marchesy, Ryan …  zapewne też był elegancki, a nad organizacją ceremonii czuwała ekipa Marthy Stewart.  A propos Marthy Stewart, w najnowszym numerze czasopisma „Martha Stewart Weddings” pojawiły się zdjęcia z przyjęcia weselnego Blake i Ryana. Niestety nie widać na nich państwa młodych; może poza jednym, na którym widzimy stykające się dłonie zakochanych. Cóż, pozostaje wierzyć na słowo, że to rzeczywiście zdjęcia z „Ich” ślubu :) Same/i zobaczcie:

Photo 1 via people.com ( Credit: Eric Charbonneau/WireImage); photo 2 by Guy Aroch. Source: marthastewartweddings.com

<img class="aligncenter wp-image-922" title="Blake and Ryan wedding reception" src="http://weddingfairy.pl/blog/wp-content/uploads/2013/01/Blake-and-Ryan-wedding-reception.jpg" alt="" width="600" height="250" srcset="http://weddingfairy.pl/blog/wp-content/uploads/2013/01/Blake-and-Ryan-wedding-reception.jpg 1080w, http://weddingfairy.pl/blog/wp-content/uploads/2013/01/Blake-and-Ryan-wedding-reception-300×125.jpg 300w, http://weddingfairy.pl/blog/wp-content/uploads/2013/01/Blake-and-Ryan-wedding-reception-819×341 check over here.jpg 819w, http://weddingfairy.pl/blog/wp-content/uploads/2013/01/Blake-and-Ryan-wedding-reception-960×400.jpg 960w” sizes=”(max-width: 600px) 100vw, 600px” />Photos by Marcus Nilsson. Source marthastewartweddings.com

You Might Also Like