0
In Inspiracje

Pomysły na PREZENT ŚLUBNY!

Westwing_Teetime_MoodFINALCzerwiec nadszedł niespodziewanie (przez chwilę czuć było nawet ciepły powiew lata…), sezon weselny w pełni, a my dziś na weddingfairy.pl zajmiemy się pomysłami na prezent ślubny. I chociaż znaczna większość prezentów, przynajmniej z tego co mi wiadomo, to piękna, gruba lub chudsza :), koperta z zawartością, są jednak i tacy, którzy decydują się krok bardziej ryzykowny, ale nierzadko też bardziej spektakularny, wkładają mniejszy lub większy wysiłek w znalezienie czegoś, ich zdaniem, wyjątkowego i obdarowują parę młodą tym CZYMŚ. I… cóż… prezent ślubny, jak każdy inny prezent, może być trafiony i nietrafiony :) Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia? Hmm, najlepiej byłoby znać doskonale gust państwa młodych, co jest oczywiście możliwe – wiele par młodych udostępnia gościom w ramach sugestii dokładną listę prezentów, które na pewno ich ucieszą. Co jednak, jeśli listy prezentów brak, parę młodą znamy ‚tak sobie’, a czasu do wesela coraz mniej?

Przygotowując się do napisania tego artykułu, popytałam tu i ówdzie, panny młode świeże i te troszkę już bardziej dojrzałe (w tym siebie) :), jakie prezenty uważają za w pełni trafione, jakimi były zachwycone, oraz co same mogłyby w miarę ‚bezpiecznie’ innej parze sprezentować. Dziś zajmiemy się właśnie, naszym zdaniem, sprawdzonymi pomysłami na prezent ślubny :)

1. Porcelana / ceramika – np. komplet filiżanek, zestaw – filiżanki, talerzyki + cukiernica, ewentualnie waza, misa na owoce, wazon, etc. Nic odkrywczego, ryzyko wpadki niewielkie (o ile powstrzymamy się przed szalonymi modernistycznymi wzorami i babcinymi zdobieniami, które, delikatnie mówiąc, nie wszystkim mogą przypaść do gustu).

_05A2797

Westwing_Mood_Private Label Porzellan_3_FINAL

Westwing_Hochzeitssale_Mood_FINAL_1

2. Kawiarka / ekspres do kawy – tu dajecie parze młodej nie przedmiot, a aromat świeżo zaparzonej kawy o poranku :); nawet gdyby okazało się, że para młoda ma już coś tego typu, to cóż… takich urządzeń nigdy za wiele.

silver

 

krups-genio-2-mini-white-machine-view-1

 

 

3. Wyciskarka do owoców cytrusowych – w ramach pozostania w temacie śniadania :); pomysł, naszym zdaniem, świetny, bo jest to coś, czego sami sobie raczej nie kupimy w pierwszej kolejności; do świeżo zaparzonej, aromatycznej kawy – świeżo wyciśnięty, pożywny sok, czyli śniadanie prawie doskonałe :)

HR1880_01-RTP-global-001

4. Toster – kończąc temat śniadania, designerski toster, który będzie nie tylko ‚produkował’ pyszne co nieco, ale także ładnie się prezentował w każdej kuchni.

Westwing_CI_Beem_Adexi_Jac

CTOV21034

5. Kosz piknikowy – ach, romantyczny piknik we dwoje na plaży lub na trawie, przy zachodzie lub wschodzie słońca…

1211319_piknik_kosz_piknik_1

6. Pościel – miękka, delikatna; takich kompletów również nigdy za wiele :)

ceriotti

datex trade dicembre

7. Kieliszki – do szampana, do wina, do martini, do whisky…

Westwing Hotel basics_CI_FINAL

8. Komplet garnków – prezent bardzo praktyczny, ale niezwykle przydatny…

_MG_7320_kühl_without_glow

9. KitchenAid – czegóż to on nie potrafi i jak pięknie prezentuje się na blacie…

KitchenAid1

10. Elegancki, lniany obrus i serwetki – ponadczasowa rzecz, którą zawsze lepiej mieć niż nie :)

manon

Co dodałybyście/dodalibyście do powyższej listy?

Po więcej inspiracji prezentowych zajrzyjcie na: https://www.westwing.pl/prezent-idealny/.

Źródła:

westwing.pl; dolce-gusto.pl; philips.pl; dukapolska.com; adlovinghome.pl

You Might Also Like