0
In Inspiracje

Książka Bridelle STYLE – zapowiedź!

bridellestyle 8Dziś na weddingfairy.pl zapowiedź książki Bridelle STYLE, która już wkrótce będzie dostępna i której egzemplarz już niebawem będziecie mogli wygrać w konkursie na naszym blogu :)

Co jak na razie wiemy na temat książki Bridelle STYLE?

Otóż, Bridelle STYLE to ogromna, 330-stronicowa książka, która będzie zawierała 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach! Bohemian, vintage, rustic, decadence i wiele innych. Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! W książce tej znajdziecie suknie od projektantów z Polski i całego świata, a także zjawiskowe aranżacje, rozbudowane scenografie i najpiękniejsze dekoracje kwiatowe.

Książka BRIDELLE STYLE łączyć będzie piękno słynnych, ślubnych sesji stylizacyjnych ekipy Bridelle i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany.

Książka BRIDELLE STYLE to pierwsza polska książka ślubna napisana przez założycielkę bloga Bridelle.pl i redaktor naczelną magazynu Bridelle Style – Karolinę Waltz. Autorką zdjęć w całej książce jest Magdalena Piechota. Za aranżacje, scenografie i florystykę wszystkich realizacji odpowiedzialna była Anna Matuszewska.

My czekamy z niecierpliwością na publikację, z Wy czekajcie z niecierpliwością na szczegóły konkursu, w którym będzie można zostać szczęśliwą posiadaczką lub szczęśliwym posiadaczem książki Bridelle STYLE :)

bridellestyle 1

bridellestyle 11Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

bridellestyle 10

You Might Also Like

  • WEDDING
    26/10/2015 at 9:20 am

    Zapraszamy na największe Targi Ślubne 2015! https://www.facebook.com/events/472688936246043/