0
In Inspiracje

Naturalnie, że sztuczne!

Sukienka zamówiona, sala wybrana – czas więc najwyższy zająć się drobniejszymi, ale nie mniej istotnymi, rzeczami. Bukiet jest dla panny młodej ważnym dodatkiem. Często dopasowujemy kolorystykę ślubu i wesela do kwiatów właśnie. Na jakie się zdecydować? Dziś na weddingfairy.pl pokazujemy Wam, że sztuczne kwiaty nie muszą oznaczać tandety i kiczu. Oczywiście nie będą pięknie pachniały, ale za to nie jest im straszna zła pogoda (co ważne jest szczególnie dla zimowych panien młodych) i w przeciwieństwie do tradycyjnego bukietu będą wspaniałą pamiątką na lata. Dziś prezentujemy Wam bukiety wykonane z papieru, jedwabiu i filcu, a już niedługo te z piór, broszek, guzików i perełek. Na razie najłatwiej zamówić taki bukiet przez internet, ale można już znaleźć pracownie florystyczne, które wykonują takie zamówienia. Oprócz trwałości zaletą tego typu bukietów jest stosunkowo niewysoka cena, a także to, że dzięki bogactwu wzorów i kolorów prawie każdy Wasz pomysł może zostać zrealizowany. No i nie ma mowy o alergii na pyłki kwiatowe! Do bukietu panny młodej możecie zamówić pasujące bukiety dla świadków i druhen oraz kwiaty do butonierki. Obejrzyjcie nasze propozycje niepowtarzalnych bukietów dla nowoczesnych panien młodych.

Pierwszy do kupienia na bhldn.com:Review Android Smartphone

Na etsy.com wybór jak zawsze ogromny:):

Jeżeli macie ochotę na trochę szaleństwa, to koniecznie odwiedźcie stronę greenweddingshoes.com, aby dowiedzieć się, jak wykonać taki nietypowy bukiet:)

W Polsce takie bukiety są na razie mniej popularne a przez to droższe i ceny na zagranicznych stronach nawet po dodaniu kosztów transportu zdają się atrakcyjne. Ale wszystko zależy oczywiście od ilości i jakości użytych materiałów. Na stronie heartaccessories.wordpress.com możecie zamówić m.in. takie bukiety:

Oto nietypowe bukiety ślubne ze strony groszkiiroze.pl:

I na koniec papierowe bukiety  znalezione na stronie joannaorlikowska.blogspot.com:

 

Źródła: etsy.com; bhldn.com; greenweddingshoes.com; weddingchicks.com; joannaorlikowska.blogspot.com; groszkiiroze.pl; heartaccessories.wordpress.com

 

You Might Also Like

 • Olga
  09/03/2013 at 12:42 am

  Dobry pomysł tylko ciekawe czy do zam weinia w każdej kwiaciarni Na pewno jest wygodniej niż z bukietem w ręku. Interesuje mnie opinia innych, może ktoś się wypowie jeszcze, co o tym sądzi

 • Jedna Chwila
  15/02/2014 at 7:35 pm

  coś niebywałego! świetne, oryginalne, eko pomysły :)
  byle więcej takich na polskich ślubach!